Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Het werk is op Japans Papier wat heel dun is, daardoor zijn er wat kleine vouwtjes in het papier. In het werk valt dat niet op, wel op de witte rand, hoort wat bij het werk. Kijk naar de foto's voor een goede indruk. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alkmaar, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 19-11-2022 om 23:02 |
Eindtijd | 2-12-2022 om 20:41 |