Piet Wiegman (II) - 'Stadsgezicht' - Amsterdam - aquarel

Piet Wiegman (II) - 'Stadsgezicht' - Amsterdam - aquarel kopen? Bied vanaf 45!
Piet Wiegman (II) - 'Stadsgezicht' - Amsterdam - aquarel kopen? Bied vanaf 45!Piet Wiegman (II) - 'Stadsgezicht' - Amsterdam - aquarel kopen? Bied vanaf 45!
  • Piet Wiegman (II) (1930-2008)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen10.5 cm x 14 cm (h x b)
Lijst31 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

aquarel – ‘stadsgezicht van Amsterdam’

Piet Wiegman (1930 – 2008)

waterverf op papier

gesigneerd linksonder

met passe-partout, achter glas en met aluminium lijst

afmeting inclusief lijst: 31 x 25 cm.

ophalen in Alkmaar of verzenden

Piet Wiegman (II) (1930-2008)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Lawrence
FA. (11)

235 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
25 cm
31 cm
14 cm
10.5 cm
Starttijd:19-12-2022 om 10:51
Eindtijd:28-12-2022 om 20:18
Openingsbod € 45
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa