Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Drager | Paneel |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 58 cm (h x b) |
Incl. lijst | 58 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi expressionistisch werk van de hand van Piet Wiegman.
Kleurrijke schilderij met meestal vrolijke onderwerpen in de stijl waar deze interessante kunstenaar bekend om staat.
Conditie | Zeer Goed | ||
origineel gelijst en altijd opgehangen geweest. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waalwijk, Nederland | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Waalwijk, Nederland |
Starttijd | 16-9-2020 om 17:50 |
Eindtijd | 20-9-2020 om 21:42 |