Piet Wiegman (II) - Piet Wiegman: Mooie houtsnede van Landschap met woonwagen - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Piet Wiegman (II) (1930-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
Mooi werk van Piet Wiegman. Groot formaat en handgesigneerd.
Het krachtige werk is gemaakt op rijstpapier en moet nog ingelijst worden in een passepartout.
Is nooit ingelijst geweest. De lokatie is mijn verder onbekend.
Jaartal: onbekend
Afmetingen druk: b x h = 50cm x 36cm
Gesigneerd in en onder de druk: Wiegman
Ingelijst: Nee
Oplage: onbekend
Ophalen in Amsterdam/Diemen. Ophalen kan op afspraak tussen 10.00u en 22.00u. Tevens in het weekend. Niet op Woensdag. Het werk kan niet worden verzonden ivm mogelijke glasbreuk.
Kijk voor meer informatie over de kunstenaar op het tabblad van de kunstenaar bovenaan de beschrijving.

Starttijd30-12-2010 om 21:17
Eindtijd13-1-2011 om 21:17