Edward Hald - Slip Graal' kom/snoepschaal op voet.
Jacques Pijnenborg - Stilleven van uien en schaal
Herman Moerkerk - Drie vrienden
Opsis Lighting - Wavy table light
aquarel achter glas, ingelijst, gesigneerd, 30-40 cm
verzendkosten 9,75
Starttijd | 16-3-2013 om 9:17 |
Eindtijd | 30-3-2013 om 9:17 |