Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
*Fraaie houtsnede van Pieter Becks uit het jaar 1995.
*Maten werk 50 x 65 cm.
*De houstsnede is in uitstekende conditie (Nooit ingelijst geweest).
*Betreft nr. 93 uit een oplage van 100 stuks
*Verzending is aangetekend,verzekerd en goed verpakt.
ZZEROTransport | |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 25-9-2017 om 14:37 |
Eindtijd | 2-10-2017 om 20:37 |