Jac Clay - Verstild vrouwenfiguurtje in brons
Jacob Boudewijn Volkers - Lebuinuskerk Deventer
Jacob Boudewijn Volkers - Atelierhoek met pioenrozen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Pieter Becks: Houtsnede, Zonder Titel, Gesigneerd, 1995
*Fraaie houtsnede van Pieter Becks uit het jaar 1995.
*Maten werk 50 x 65 cm.
*De litho is in uitstekende conditie (Nooit ingelijst geweest).
*Oplage van 100 stuks
*Verzending is aangetekend,verzekerd en goed verpakt.
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 7-12-2017 om 17:05 |
Eindtijd | 17-12-2017 om 15:05 |