Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
*Fraaie houtsnede van Pieter Becks uit het jaar 1995.
*Maten werk 50 x 65 cm.
*De houtsnede is in uitstekende conditie (Nooit ingelijst geweest).
*Oplage 100 ex. Het oplagenr. kan verschillen met die van de foto.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 17-12-2017 om 18:35 |
Eindtijd | 31-12-2017 om 14:35 |