Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 84/100 |
Kunstenaar:
Pieter Becks
Techniek:
kleurenhoutsnede
Jaar:
1995
Afmetingen:
50 x 65 cm
Gesigneerd:
rechtsonder
Nummer: 84 /100
Titel:
fruit en groente
niet ingelijst
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Goed | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 25-4-2021 om 14:51 |
Eindtijd | 1-5-2021 om 22:45 |