Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Iets in prijs verlaagd ten opzichte van eerdere plaatsing (en is al te goedkoop) om deze ronde een nieuwe eigenaar te vinden.
Mooi zeer strak werk van Pieter Becks en mooie zwarte lijst 60x40. Zichtbaar werk zelf 42x19.
Lijst en werk verkeren in behoorlijke conditie en zijn een mooie combinatie met het andere werk van Becks dat te koop aangeboden is.
Andere vervoersopties zijn altijd bespreekbaar, zeker in combinatie met aankoop van andere werken uit de collectie
Prijs is verlaagd ivm laatste aanbiedingsronde.
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 21-3-2017 om 9:01 |
Eindtijd | 26-3-2017 om 10:01 |