Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een vroeg werk van Pieter Bijwaard uit 1974.
Pieter Bijwaard (Alkmaar, 21 november 1955), volgde privélessen in Bergen (NH) van 1973-1975.
Hij studeerde aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam van 1974-1978.
Van 1990-1992 was hij docent en mentor en in 2000 gastdocent aan de Rietveld Academie.
Naast zijn eigen kunst, maakte hij ook deel uit van diverse samenwerkingsprojecten en publikaties met schrijvers, componisten (o.a. Simeon te Holt) en kunstenaars.
Zijn werk is in het bezit van o.a. Teylers museum Haarlem, Bonnefantenmuseum Maastricht, Stedelijk museum Amsterdam en Central museum Utrecht.
In 2012 ontving Pieter Bijwaard de Rabobank Cultuurprijs, categorie Visuele Kunsten.
Pieter Bijwaard woont en werkt in Bergen (NH).
Voor uitgebreide informatie over Pieter Bijwaard: www.pieterbijwaard.nl.
Kunstenaar: Pieter (Petrus) Bijwaard.
Techniek: Ets.
Jaartal: 1974.
Ingelijst: Ja, in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst 32,5 x 26,5 cm.
Afbeelding 18 x 10,5 cm.
Oplage: Onbekend.
Conditie: Zeer goed. Zie ook de foto’s.
Het werk wordt aangetekend verzonden via Postnl.
Het werk kan op, afspraak, afgehaald worden (in Amsterdam).
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,05 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere affiches, zeefdrukken, litho’s en andere kunst.
Starttijd | 28-10-2013 om 21:16 |
Eindtijd | 9-11-2013 om 21:16 |