Pieter Celie - galerij De Zwarte Panter, Antwerpen

Pieter Celie - galerij De Zwarte Panter, Antwerpen kopen? Bied vanaf 35!
Pieter Celie - galerij De Zwarte Panter, Antwerpen kopen? Bied vanaf 35!Pieter Celie - galerij De Zwarte Panter, Antwerpen kopen? Bied vanaf 35!Pieter Celie - galerij De Zwarte Panter, Antwerpen kopen? Bied vanaf 35!Pieter Celie - galerij De Zwarte Panter, Antwerpen kopen? Bied vanaf 35!
  • Pieter Celie (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
- in potlood handgesigneerd en genummerd (98/100) zeefdruk
    van de kunstenaar Pieter Celie (1942).
- Jaar van uitgave: 1978
- Afmetingen per werk: 44x63 cm
- Gezeefdrukt op "Extra Maco Mat" 200 gr.
- Uitgever: galerij De Zwarte Panter, Antwerpen
- In zeer goede staat, zeer lichte vergeling aan de uiterste randen
Nooit ingelijst geweest, steeds in grafiekmap bewaard
Uit de grafiekmap "68-78", uitgegeven ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van galerij De Zwarte Panter met werken van:
George Grard, Desy, Frank Mahieu, Pieter Celie, Herman Jacobs, Broniatowsky, Etienne Desmet, Ellie Vossen, Tone Pauwels, Jacques Gevinot, Laurent Lauwers, Frits Vertongen, Jan Vanriet, Jan Cox, Marcel van Maele, Fred Bervoets, Yvan Theys, Eddy Nolf, Pieroo Robjee, Van Akeleyen, Van Houtven, De Taeye, Carlo De Roover, Jan Burssens, Flor Hermans, Ysbrant, André Goezu, Klinkan, Broisson, Camiel Van Breedam, Hugo Heyrman, Wilfried Pas, Paul Snoek, Szukalski en Walter Goossens
 verzonden incl. track en trace
Uit de grafiekmap "68-78", uitgegeven ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van galerij De Zwarte Panter
wordt geleverd opgerold in een een beschermde koker
Conditie:  lichtjes vergeeld aan het uiterste van de randen
lichte verkleuring op het uiterst van de randen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schelle, België
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 34,80

Pieter Celie (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Panter
Lid sinds 2023
11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
44 cm
63 cm
Starttijd24-3-2023 om 10:20
Eindtijd2-4-2023 om 21:21
Openingsbod € 35
ObjectlocatieSchelle,  België