Pieter Cornelis Koot - landweggetje P.C. Koot

Pieter Cornelis Koot - landweggetje P.C. Koot kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Lolala1

Lid sinds 2020
0 verkochte items
  • Pieter Cornelis Koot (1861-1921)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Landweggetje, vrouw met kind aan haar hand.

heldere kleuren, niet beschadigd

Pieter Cornelis Koot (1861-1921)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Lolala1

Lid sinds 2020
0 verkochte items
28 cm
20 cm

Starttijd:25-01-2020 om 21:21
Eindtijd:02-02-2020 om 15:24
Openingsbod€ 75
Objectlocatiearnhem, Nederland
VerzendingGratis