Pieter Defesche - Hemelse en Aardse liefde I

Pieter Defesche - Hemelse en Aardse liefde I kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Pieter Defesche - Hemelse en Aardse liefde I kopen? Bied vanaf 45!Pieter Defesche - Hemelse en Aardse liefde I kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1493 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
  • Pieter Defesche (1921-1998)
Jaartal1998
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage83/100
Leuke lithografie van de Limburgse Amsterdammer Pieter Defesche uit 1998. Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Komt u het ophalen dan zit er een zuurvrij passe partout bij.
Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze speciale opslagruimte.

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:14-07-2020 om 15:39
Eindtijd:28-07-2020 om 21:20

AnnieAnna
28 jul. / 18:34
€ 45