Pieter Defesche - Hemelse en aardse liefde - map met 4 litho's - 1991 - Verkocht

Pieter Defesche - Hemelse en aardse liefde - map met 4 litho's - 1991 kopen? Bied vanaf 215!
Pieter Defesche - Hemelse en aardse liefde - map met 4 litho's - 1991 kopen? Bied vanaf 215!Pieter Defesche - Hemelse en aardse liefde - map met 4 litho's - 1991 kopen? Bied vanaf 215!Pieter Defesche - Hemelse en aardse liefde - map met 4 litho's - 1991 kopen? Bied vanaf 215!Pieter Defesche - Hemelse en aardse liefde - map met 4 litho's - 1991 kopen? Bied vanaf 215!Pieter Defesche - Hemelse en aardse liefde - map met 4 litho's - 1991 kopen? Bied vanaf 215!Pieter Defesche - Hemelse en aardse liefde - map met 4 litho's - 1991 kopen? Bied vanaf 215!Pieter Defesche - Hemelse en aardse liefde - map met 4 litho's - 1991 kopen? Bied vanaf 215!
  • Pieter Defesche (1921-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige map 'Hemelse en aardse liefde' met 4 litho's van Pieter Defesche uit 1991.

Gesigneerd en genummerd 36/80.

De litho's zijn 50x65 cm.

De map is van blauw linnen.

Uitgegeven door Willy Schoots te Eindhoven.

IN UITSTEKENDE STAAT!

Dit item is verkocht voor 215,00
Starttijd:09-03-2018 om 19:50
Eindtijd:18-03-2018 om 19:50
harrie55
17 mrt. / 17:19
€ 215