Pieter Defesche - Ingelijste gouache

Pieter Defesche - Ingelijste gouache kopen? Bied vanaf 125!
Pieter Defesche - Ingelijste gouache kopen? Bied vanaf 125!Pieter Defesche - Ingelijste gouache kopen? Bied vanaf 125!Pieter Defesche - Ingelijste gouache kopen? Bied vanaf 125!Pieter Defesche - Ingelijste gouache kopen? Bied vanaf 125!Pieter Defesche - Ingelijste gouache kopen? Bied vanaf 125!Pieter Defesche - Ingelijste gouache kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Cello1
FA. (35)

1024 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Pieter Defesche (1921-1998)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1975
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen56.5 cm x 76 cm (h x b)
Lijst61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Gouache van Pieter Defesche, ongesigneerd. Ingelijst zonder passe-partout achter glas in aluminium lijst. Achterop zit een sticker van de Haagse galerie Nouvelles Images.

Verzending aangetekend 18 euro

Starttijd:29-01-2021 om 09:57
Eindtijd:05-02-2021 om 21:36
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland