Pieter Defesche - Kleurenlitho z.t. - Verkocht

Pieter Defesche - Kleurenlitho z.t. kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Pieter Defesche - Kleurenlitho z.t. kopen? Bied vanaf 20!Pieter Defesche - Kleurenlitho z.t. kopen? Bied vanaf 20!Pieter Defesche - Kleurenlitho z.t. kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

188 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Pieter Defesche (1921-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1-55
Grote Kleurenlitho. Met l.o.1/55 Defesche( moeilijk leesbaar ) ‘ 98 met potlood.

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-02-2021 om 12:44
Eindtijd:14-02-2021 om 16:36
seerdent
14 feb. / 15:09
€ 20