Jan Martens - Medicamenta Vera I
Ruud de Wild - Zeefdruk op textiel: Longing for lullabies
Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1895. Atelier P. Dupont rechtsonder in de plaat.
Catalogus van Wisselingh 336. Oplage slechts 25 stuks.
Beeldmaat 14,9 x 19,7 cm. Bladmaat 21 x 27 cm.Losbladig.
Pieter Dupont is geboren te Amsterdam in 1870 en overleden te Laren in 1911.
Starttijd | 8-9-2015 om 21:31 |
Eindtijd | 13-9-2015 om 21:36 |