Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1894-95, Atelier P. Dupont rechtsonder.
Beeldmaat 19 x 18,5 cm. Bladmaat 37 x 28 cm. Oplage 50 exemplaren.
Exemplaar nummer 6. Catalogus Van Wisselingh nummer 338. Losbladig.
Pieter Dupont is geboren te Amsterdam in 1870 en overleden te Laren in 1911.
Starttijd | 23-9-2015 om 20:05 |
Eindtijd | 30-9-2015 om 20:05 |