Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1894 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 24 x 19 cm (h x b) |
Passe-partout | 61.5 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Naam gedrukt |
itemOptions.undefined.label | 17/50 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 11-3-2021 om 14:41 |
Eindtijd | 24-3-2021 om 22:23 |