Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1894-1895, atelier P.Dupont linksonder in de plaat.
Catalogus van Wisselingh nummer 346. Exemplaar nummwer 5. Oplage 50 stuks.
Beeldmaat 29 x 19 cm. Bladmaat 43 x 28 cm. Losbladig.
Pieter Dupont is geboren te Amsterdam in 1870 en overleden te Laren in 1911.
Starttijd | 9-9-2015 om 20:09 |
Eindtijd | 16-9-2015 om 20:09 |