Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets op Koper door Pieter Dupont.
Voorstelling van een dood paard.
Ets uit 1900 toen Dupont werkte in het abattoir in Parijs.
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 13,2x17,4, bladmaat 24x28
Catalogus Van Wisselingh no.350, oplage 100 exemplaren
Genummerd in potlood l.o. 'no 25' en atelierstempel r.o. in de plaat 'Atelier Dupont'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 1-12-2015 om 19:48 |
Eindtijd | 11-12-2015 om 20:03 |