Zeldzame ets op zink uit 1896 (oplage slechts 25 exemplaren). In de plaat gesigneerd rechtsboven. Beeldmaat 49x50 cm. Bladmaat 57x75 cm. Losbladig. Literatuur: Catalogus Dupont no. 52 en Van Wisselingh no. 328.
Aangetekende verzend- en verpakkingskosten binnen Nederland 12,50 euro. Buitenland op aanvraag.
Goed
Papier vergeeld
koeriersdienst