Pieter Engels - Sky Event

Pieter Engels - Sky Event kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Engels - Sky Event kopen? Bied vanaf 40!Pieter Engels - Sky Event kopen? Bied vanaf 40!Pieter Engels - Sky Event kopen? Bied vanaf 40!
  • Pieter Engels (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekMonotype
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
  • Prent 190, afruk 75
  • in uitstekende staat

Pieter Engels (1938)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  keesheerkens

Lid sinds 2022
27 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
65 cm
100 cm
Starttijd:27-09-2022 om 23:35
Eindtijd:06-10-2022 om 22:00
Openingsbod € 40
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmersfoort,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa