Pieter Groeneveldt 1889-1982 vaas - stroomglazuur- zware en grote vaas Jaar: begin 1950 Kleur: heel licht blauw/turquoise- binnenzijde rood aardewerk Hoogte: 35 cm Diameter opening: ca 9 cm Conditie, prachtige kleuren, licht craquelé bovenkant vaas ( zie foto's)
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Doorn, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,25