Pieter Holstein - Handgekleurde ets - 'Seine blicke...' - Uniek exemplaar uit een oplage van 40 - Verkocht

Pieter Holstein - Handgekleurde ets - 'Seine blicke...' - Uniek exemplaar uit een oplage van 40 kopen? Bied vanaf 125!
Pieter Holstein - Handgekleurde ets - 'Seine blicke...' - Uniek exemplaar uit een oplage van 40 kopen? Bied vanaf 125!Pieter Holstein - Handgekleurde ets - 'Seine blicke...' - Uniek exemplaar uit een oplage van 40 kopen? Bied vanaf 125!Pieter Holstein - Handgekleurde ets - 'Seine blicke...' - Uniek exemplaar uit een oplage van 40 kopen? Bied vanaf 125!Pieter Holstein - Handgekleurde ets - 'Seine blicke...' - Uniek exemplaar uit een oplage van 40 kopen? Bied vanaf 125!Pieter Holstein - Handgekleurde ets - 'Seine blicke...' - Uniek exemplaar uit een oplage van 40 kopen? Bied vanaf 125!Pieter Holstein - Handgekleurde ets - 'Seine blicke...' - Uniek exemplaar uit een oplage van 40 kopen? Bied vanaf 125!
  • Pieter Holstein (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHandgekleurd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen34 cm x 25 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageUniek gekleurd exemplaar uit een oplage van 40
Hele mooie ets van de hand van Pieter Holstein.

Afgedrukt in een oplage van 40 exemplaren en vervolgens allemaal op een unieke wijze ingekleurd.

Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar met potlood.

Het geheel verkeert in goede conditie.

Dit item is verkocht voor 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-06-2020 om 09:27
Eindtijd:20-06-2020 om 21:18
BorisBoender
20 jun. / 21:10
€ 125