Pieter Holstein - Handgekleurde ets, Vlinders vangen - Ingelijst

Pieter Holstein - Handgekleurde ets, Vlinders vangen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 70,00

Pieter Holstein - Handgekleurde ets, Vlinders vangen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Pieter Holstein - Handgekleurde ets, Vlinders vangen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Pieter Holstein - Handgekleurde ets, Vlinders vangen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37108 verkochte items
Alle items van deze verkoper (219)
  • Pieter Holstein (1934)
TechniekEts
StijlMinimalistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 40 cm (h x b)
Lijst52 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage105/190

Herkomst: Privécollectie

Administratieve code:

QQBV

Er zit in het beeld twee vouwtjes/kreukeltjes, deze zijn ontstaan bij het vervaardigen van het werk. De randen van het blad zijn licht vergeeld.

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:05-02-2019 om 16:54
Eindtijd:12-02-2019 om 21:12

Biedingen (2):

HvD
12 feb. / 11:52
€ 70
drusus
10 feb. / 10:31
€ 60