Pieter Holstein - Handgekleurde ets - Verkocht

Pieter Holstein - Handgekleurde ets kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Openingsbod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Pieter Holstein - Handgekleurde ets kopen? Bied vanaf 50!Pieter Holstein - Handgekleurde ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KunstPrudent

Lid sinds 2020
7 verkochte items
  • Pieter Holstein (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen73 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/7
Mooie ets van Holstein!

Galerie onderhouden

Pieter Holstein (1934)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KunstPrudent

Lid sinds 2020
7 verkochte items
48 cm
73 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-12-2020 om 15:57
Eindtijd:16-12-2020 om 19:25
Carel1
16 dec. / 16:39
€ 50