Pieter Holstein, ingekleurde ets, genummerd en met potlood gesigneerd - Verkocht

Pieter Holstein, ingekleurde ets, genummerd en met potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Pieter Holstein, ingekleurde ets, genummerd en met potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Pieter Holstein, ingekleurde ets, genummerd en met potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Sander72

141 verkochte items
  • Pieter Holstein (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige, in perfecte staat verkerende ingekleurde ets van Pieter Holstein, incl. mooie houten lijst, genummerd 113/190, potlood gesigneerd.

Techniek: ingekleurde ets op geschept papier
Jaartal: 1978
Oplage: 113/190
Ingelijst: ja, houten lijst is als nieuw.
Afmetingen: beeldmaat: 35 x 31 cm, incl. lijst 53 x 53 cm
Gesigneerd: met potlood
Conditie: In perfecte staat, klaar om op te hangen!
Afhandeling: De zeefdruk kan worden opgehaald in Nieuw-Vennep of worden verzonden (kosten koper).
Verzendkosten: Verzend- en verpakkingskosten € 10,- (NL); € 15,- (B)(aangetekend en goed verpakt).
In overleg met u kan de standaardgarantie van 3 weken verlengd worden.

Uiteraard bent u welkom het werk vooraf even te bezichtigen.

Kijk ook even bij mijn andere items!

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:03-08-2014 om 18:07
Eindtijd:16-08-2014 om 18:07