Pieter Holstein: Litho : Hoek van Inval... - Verkocht

Verkoopprijs: € 70,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Pieter Holstein (1934)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie litho van Pieter Holstein, waarbij de ruit met de hand is ingekleurd. In lage oplage gemaakt.

Titel: Hoek van inval is Hoek van uitval.
Jaartal: onbekend
Afmetingen blad: 46cm x 66cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood,
Ingelijst: Nee
Oplage: 7/20

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:13-09-2011 om 15:51
Eindtijd:23-09-2011 om 15:51
Graafsterdam
14 sep. / 20:42
€ 70