Pieter Holstein - Tekening ingekleurd met aquarel: Coincidenses

Pieter Holstein - Tekening ingekleurd met aquarel: Coincidenses kopen? Bied vanaf 225!
Pieter Holstein - Tekening ingekleurd met aquarel: Coincidenses kopen? Bied vanaf 225!Pieter Holstein - Tekening ingekleurd met aquarel: Coincidenses kopen? Bied vanaf 225!Pieter Holstein - Tekening ingekleurd met aquarel: Coincidenses kopen? Bied vanaf 225!Pieter Holstein - Tekening ingekleurd met aquarel: Coincidenses kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (185)
  • Pieter Holstein (1934)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 16 cm (h x b)
Lijst29.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tekening, ingekleurd met aquarel van Pieter Holstein. Titel: Coincidenses. Afmetingen incl lijst: H29.5 x b44.5 cm. Afmetingen voorstelling: H14 x b16cm. Het werk is rechts onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

Pieter Holstein maakt illustratieve, figuratieve voorstellingen, met interieurs, landschappen, lettertekens en symbolen in soms raadselachtige combinaties. Holsteins' ingekleurde etsen in een pseudo-onbeholpen lijnvoering hebben soms een absurdistische voorstelling en geven met behulp van tekst en beeld ironisch commentaar op de kunst en de waarneming. Zijn schilderijen lijken soms op kindertekeningen in kleurboeken of op cartoons. Holstein maakt schilderijen met droomachtige landschappen.

De voorstelling is in zeer goede staat. Het werk zit keurig ingelijst en kan zo bij u thuis aan de muur.

Pieter Holstein (1934)

Alle items van deze kunstenaar(5) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
44.5 cm
29.5 cm
16 cm
14 cm

Starttijd:10-07-2021 om 21:18
Eindtijd:22-07-2021 om 19:02
Openingsbod€ 225
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd