Tekening, ingekleurd met aquarel van Pieter Holstein. Rechtsonder gesigneerd.
Wordt goed verpakt en verzekerd opgestuurd.
Pieter Holstein maakt illustratieve, figuratieve voorstellingen, met interieurs, landschappen, lettertekens en symbolen in soms raadselachtige combinaties. Holsteins' ingekleurde etsen in een pseudo-onbeholpen lijnvoering hebben soms een absurdistische voorstelling en geven met behulp van tekst en beeld ironisch commentaar op de kunst en de waarneming. Zijn schilderijen lijken soms op kindertekeningen in kleurboeken of op cartoons. Holstein maakt schilderijen met droomachtige landschappen.