Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1964 |
Techniek | Ets |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 23.5 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | AMSTELVEEN, Nederland |
Starttijd | 7-6-2023 om 19:01 |
Eindtijd | 1-9-2023 om 15:40 |