Pieter Hugo - Gesigneerd, Maxwell Dorbor, Monrovia, Liberia - Archival pigment ink

Pieter Hugo - Gesigneerd, Maxwell Dorbor, Monrovia, Liberia - Archival pigment ink kopen? Bied vanaf 3390!
Pieter Hugo - Gesigneerd, Maxwell Dorbor, Monrovia, Liberia - Archival pigment ink kopen? Bied vanaf 3390!Pieter Hugo - Gesigneerd, Maxwell Dorbor, Monrovia, Liberia - Archival pigment ink kopen? Bied vanaf 3390!Pieter Hugo - Gesigneerd, Maxwell Dorbor, Monrovia, Liberia - Archival pigment ink kopen? Bied vanaf 3390!Pieter Hugo - Gesigneerd, Maxwell Dorbor, Monrovia, Liberia - Archival pigment ink kopen? Bied vanaf 3390!
  • Pieter Hugo (1976)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal2008
TechniekC-Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 x 51 cm (h x b)
Incl. lijst67 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageUit een zeer gelimiteerde editie van 8
Dit werk is onderdeel van de Fotografie Special special.
Pieter Hugo - Maxwell Dorbor, Monrovia, Liberia - uit 2006.

Archival pigment ink op cotton rag paper (papier van vodden)
Gesigneerd 'Pieter Hugo' op de achterkant en op certificaat

Afkomstig uit een gelimiteerde editie van slechts 8
Genummerd 1/8

Met Certificate of Authenticity van Pieter Hugo, Michael Stevenson Fine Art, Cape Town Nr. CK96/62483/23.

Pieter Hugo (Johannesburg, 1976) is een fotograaf en kunstenaar, woonachtig in Kaapstad.

De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd.
u ontvangt een certificaat van echtheid.

NOTA BENE :
Kosteloze levering in Nederland , België, Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland.
Levertijd 2-4 weken
Andere landen op aanvraag
NOTA BENE :
Levertijd 2-4 weken
Andere landen op aanvraag
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 10,00
Europese Unie € 20,00
Wereldwijd € 38,80

Pieter Hugo (1976)

Zuid-Afrikaans Zuid-Afrikaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
49 verkochte items
Alle items van deze verkoper (65)
65 cm
67 cm
51 cm
51 cm
Openingsbod € 3.390
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieZwolle,  Nederland
Starttijd8-4-2024 om 15:30
Eindtijd22-4-2024 om 20:56