Pieter Zwaanswijk - Het bed

Pieter Zwaanswijk - Het bed kopen? Bied vanaf 45!

Pieter Zwaanswijk - Het bed

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Pieter Zwaanswijk - Het bed kopen? Bied vanaf 45!Pieter Zwaanswijk - Het bed kopen? Bied vanaf 45!Pieter Zwaanswijk - Het bed kopen? Bied vanaf 45!Pieter Zwaanswijk - Het bed kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1493 verkochte items
Alle items van deze verkoper (148)
  • Pieter Zwaanswijk (1947)
Jaartal1977
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/10

Mooi tijdsbeeld van Pieter Zwaanswijk
.In overleg kunt u uw aankopen laten opslaan in onze verwarmde opslagruimte en ze in een later stadium ophalen.

Er is zijn wel wat inktsporen van het drukproces in de witmarge te zien

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:30-03-2020 om 14:35
Eindtijd:12-04-2020 om 21:10

rienstierman
31 mrt. / 09:32
€ 45