Pieter Zwaanswijk - Zwaanzwijk Pieter Acryl 190 x 160 cm

Pieter Zwaanswijk - Zwaanzwijk Pieter Acryl 190 x 160 cm kopen? Bied vanaf 395!
Pieter Zwaanswijk - Zwaanzwijk Pieter Acryl 190 x 160 cm kopen? Bied vanaf 395!Pieter Zwaanswijk - Zwaanzwijk Pieter Acryl 190 x 160 cm kopen? Bied vanaf 395!Pieter Zwaanswijk - Zwaanzwijk Pieter Acryl 190 x 160 cm kopen? Bied vanaf 395!

Geplaatst door  All_art

1 verkochte items
  • Pieter Zwaanswijk (1947)
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen160 cm x 190 cm (h x b)
Lijst160 cm x 190 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Groot Acryl schiderij van Pieter Zwaanzwijk ,landschap met 2 beertjes/ konijnen ,  hangesigneerd met geschilderde lijst  en bijbehorend beeldje

Geschilderde lijst

Pieter Zwaanswijk (1947)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  All_art

1 verkochte items
190 cm
160 cm
190 cm
160 cm

Starttijd:18-08-2014 om 14:17
Eindtijd:11-10-2020 om 22:00
Openingsbod€ 395
ObjectlocatieLEEUWARDEN, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie