Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1968 |
Techniek | Handgekleurd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 65.50 x 50.50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 36/50 |
Pim Lenos (Schiedam 1945)
Zeefdruk, gedeeltelijk met de hand ingeschilderd
Titel: Capsule
Oplage 36/50
Rechtsonder gesigneerd “Pim Lenos ’68”
Papiermaat 50 x 65 cm
Lijstmaat 50,50 x 65,50 cm
Conditie: het papier heeft op de zijkanten lichte foxing
Inclusief nette aluminium wissellijst, ophangklaar
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Lichte foxing op de randen | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerenveen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 22-5-2022 om 7:39 |
Eindtijd | 31-5-2022 om 19:13 |
Objectlocatie | Heerenveen, Nederland |