FA. (4)

Pjeroo Roobjee - Superbaby

Pjeroo Roobjee - Superbaby kopen? Bied vanaf 40!
Pjeroo Roobjee - Superbaby kopen? Bied vanaf 40!Pjeroo Roobjee - Superbaby kopen? Bied vanaf 40!Pjeroo Roobjee - Superbaby kopen? Bied vanaf 40!Pjeroo Roobjee - Superbaby kopen? Bied vanaf 40!Pjeroo Roobjee - Superbaby kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  ErwinKoster

Lid sinds 2021
39 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Pjeroo Roobjee (1945)
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 32 cm (h x b)
Lijst52 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage216/390
Kleurrijk werk van Pjeroo Roodjee (Dirk de Vilder). Zeefdruk. Genummerd en gesigneerd. Houten lijst. Zie foto's

Werk kan worden opgehaald bij Galerie Van Herrikhuyzen of wordt bezorgd/verzonden na overleg.

Passe-partout is linksonder licht gevlekt. Verder is het werk in uitstekende conditie

Pjeroo Roobjee (1945)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  ErwinKoster

Lid sinds 2021
39 verkochte items
52 cm
52 cm
32 cm
35 cm
Starttijd:14-05-2022 om 08:14
Eindtijd:21-05-2022 om 22:09
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland