Plateel likeurkan met plateau, Gouda/Delft

Plateel likeurkan met plateau, Gouda/Delft kopen? Bied vanaf 45!
Plateel likeurkan met plateau, Gouda/Delft kopen? Bied vanaf 45!Plateel likeurkan met plateau, Gouda/Delft kopen? Bied vanaf 45!Plateel likeurkan met plateau, Gouda/Delft kopen? Bied vanaf 45!Plateel likeurkan met plateau, Gouda/Delft kopen? Bied vanaf 45!Plateel likeurkan met plateau, Gouda/Delft kopen? Bied vanaf 45!Plateel likeurkan met plateau, Gouda/Delft kopen? Bied vanaf 45!
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Plateel Likeurkan op plateau/onderzetter

Likeurkan
Gemerkt: Delft WvW 592/3 Holland Gouda Afmetingen: Hoogte 22 cm, diameter 11,5 cm

Plateau/onderzetter
Gemerkt: Delft T 646 Holland Gouda Afmetingen: diameter 25,5 cm

Geen beschadigingen.

Ophalen of verzenden.
De verzend-/verpakkingskosten zijn € 8,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door  ISJ
FA. (3)

109 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
Starttijd:12-08-2014 om 15:11
Eindtijd:26-08-2014 om 15:11
Openingsbod € 45
Objectlocatie Nederland