Plateelbakkerij Flora - 2 aardewerk vazen - Bizette - Verkocht

Plateelbakkerij Flora - 2 aardewerk vazen - Bizette kopen? Bied vanaf 15!
Plateelbakkerij Flora - 2 aardewerk vazen - Bizette kopen? Bied vanaf 15!Plateelbakkerij Flora - 2 aardewerk vazen - Bizette kopen? Bied vanaf 15!Plateelbakkerij Flora - 2 aardewerk vazen - Bizette kopen? Bied vanaf 15!
  • Plateelbakkerij Flora (1945-1989)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen26 cm x 10.5 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
2 aardewerk vazen – Plateelbakkerij Flora

beide gemerkt

hoog 26 en 10.5 cm.

in zeer goede staat

verzending met Track & Trace
de items kunnen ook in onze galerie *de Curiositeiten van Larry* in Alkmaar worden opgehaald (eigen parkeergelegenheid).

Plateelbakkerij Flora (1945-1989)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  Lawrence
FA. (11)

220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
10.5 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:03-01-2019 om 14:39
Eindtijd:14-01-2019 om 22:57
Koes
14 jan. / 17:59
€ 15