Plateelbakkerij Flora - Vintage jaren 60 aardewerk vaas en kandelaar

Plateelbakkerij Flora - Vintage jaren 60 aardewerk vaas en kandelaar kopen? Bied vanaf 50!
Plateelbakkerij Flora - Vintage jaren 60 aardewerk vaas en kandelaar kopen? Bied vanaf 50!Plateelbakkerij Flora - Vintage jaren 60 aardewerk vaas en kandelaar kopen? Bied vanaf 50!Plateelbakkerij Flora - Vintage jaren 60 aardewerk vaas en kandelaar kopen? Bied vanaf 50!Plateelbakkerij Flora - Vintage jaren 60 aardewerk vaas en kandelaar kopen? Bied vanaf 50!Plateelbakkerij Flora - Vintage jaren 60 aardewerk vaas en kandelaar kopen? Bied vanaf 50!Plateelbakkerij Flora - Vintage jaren 60 aardewerk vaas en kandelaar kopen? Bied vanaf 50!
  • Plateelbakkerij Flora (1945-1989)
TypeGlas / Keramiek
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen30 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht1733 gram
GemerktHandgesigneerd

Wegens opheffen van verzamelingTwee items in een. Een grote vaas en een kandelaar er komen er nog meer.

Vaas                                      Kandelaar
hoogte 30 cm                  hoogte 12 cm
breedte 20 cm                breedte 14 cm
diepte 20 cm                   diepte     14 cm
gewicht  1733 gram     gewicht 246 gram
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijmegen, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 13,80
Naar Duitsland € 10,10
Europese Unie € 23,00

Starttijd3-4-2023 om 22:52
Eindtijd12-4-2023 om 22:09
Openingsbod € 50
ObjectlocatieNijmegen,  Nederland