Plateelbakkerij Zuid-Holland - 2 bonbonnieres

Plateelbakkerij Zuid-Holland - 2 bonbonnieres kopen? Bied vanaf 50!
Plateelbakkerij Zuid-Holland - 2 bonbonnieres kopen? Bied vanaf 50!Plateelbakkerij Zuid-Holland - 2 bonbonnieres kopen? Bied vanaf 50!Plateelbakkerij Zuid-Holland - 2 bonbonnieres kopen? Bied vanaf 50!
  • Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen8.5 cm x 13.5 cm (h x b)
Gewicht332 gram
GemerktHandgesigneerd
2 prachtige bonbonnieres van Gouda Holland, decor Castillo
Genummerd  555 en 556.
In uitstekende staat. Uit erfenis.
Geen scheurtjes of chips.

Starttijd:19-05-2022 om 15:05
Eindtijd:29-05-2022 om 22:42
Openingsbod € 50
ObjectlocatieOosterhout,  Nederland
VerzendingNaar Nederland en België