Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Jeroen Hermkens , Kunstbord , Porto Churchill’s - Verkocht

Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Jeroen Hermkens , Kunstbord , Porto Churchill’s kopen? Bied vanaf 15!
Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Jeroen Hermkens , Kunstbord , Porto Churchill’s kopen? Bied vanaf 15!Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Jeroen Hermkens , Kunstbord , Porto Churchill’s kopen? Bied vanaf 15!Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Jeroen Hermkens , Kunstbord , Porto Churchill’s kopen? Bied vanaf 15!Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Jeroen Hermkens , Kunstbord , Porto Churchill’s kopen? Bied vanaf 15!Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Jeroen Hermkens , Kunstbord , Porto Churchill’s kopen? Bied vanaf 15!
  • Plateelfabriek Schoonhoven N.V. (1920)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal2007
Afmetingen3 cm x 30 cm x 30 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Jeroen Hermsens
Keramiek schaal, 30x30cm
Titel Porto Churchill’s
Jaar 2007 proeven van kunst
Conditie nieuw

Onbeschadigd

Dit item is verkocht voor 13,80 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-12-2019 om 13:21
Eindtijd:23-01-2020 om 17:16
Ami
23 jan. / 16:25
€ 12