Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 66 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40 |
Subtiele ets van Poen de Wijs op dik geschept papier. Met potlood gesigneerd, gedateerd (1976), getiteld en genummerd (9/40). In zeer goede conditie. Wel wat hele lichte vouwen en kreukjes in de witte marge, maar indien ingelijst met passe-partout totaal geen probleem.
Afmetingen: 66cm x 50cm (blad), 50cm x 32cm (etsbeeld)
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 23-2-2022 om 20:48 |
Eindtijd | 28-8-2022 om 22:11 |