Poen de Wijs - slapen

Poen de Wijs - slapen kopen? Bied vanaf 50!
Poen de Wijs - slapen kopen? Bied vanaf 50!Poen de Wijs - slapen kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  sboone

Lid sinds 2020
0 verkochte items
  • Poen de Wijs (1948-2014)
Jaartal1979
TechniekEts
StijlSurrealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 17 cm (h x b)
Lijst45.5 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5 van 15
Twee ineengevlochten naakte figuren met de handen in het haar.

Poen de Wijs (1948-2014)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  sboone

Lid sinds 2020
0 verkochte items
27.5 cm
45.5 cm
17 cm
34 cm

Starttijd:22-02-2020 om 18:49
Eindtijd:07-03-2020 om 22:20
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieVoorburg of Nieuwegein, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie