Pol Bury - 40 BÂTONS et 1 CERCLE -Litho, oplage 75 ex. -signatuur, nummer, titel in potlood - Verkocht

Pol Bury - 40 BÂTONS et 1 CERCLE -Litho, oplage 75 ex. -signatuur, nummer, titel in potlood kopen? Bied vanaf 200!
Pol Bury - 40 BÂTONS et 1 CERCLE -Litho, oplage 75 ex. -signatuur, nummer, titel in potlood kopen? Bied vanaf 200!Pol Bury - 40 BÂTONS et 1 CERCLE -Litho, oplage 75 ex. -signatuur, nummer, titel in potlood kopen? Bied vanaf 200!Pol Bury - 40 BÂTONS et 1 CERCLE -Litho, oplage 75 ex. -signatuur, nummer, titel in potlood kopen? Bied vanaf 200!Pol Bury - 40 BÂTONS et 1 CERCLE -Litho, oplage 75 ex. -signatuur, nummer, titel in potlood kopen? Bied vanaf 200!Pol Bury - 40 BÂTONS et 1 CERCLE -Litho, oplage 75 ex. -signatuur, nummer, titel in potlood kopen? Bied vanaf 200!Pol Bury - 40 BÂTONS et 1 CERCLE -Litho, oplage 75 ex. -signatuur, nummer, titel in potlood kopen? Bied vanaf 200!
  • Pol Bury (1922-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 76 cm (h x b)
Lijst55 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage37/75
Kinetisch werk van Pol Bury:
"40 staken een een cirkel".
Los blad, 54x76 cm.
Datering ca. 1978-1980.
Met potlood genummerd 37/75, gesigneerd en aan de achterzijde voorzien van de titel.
Achter glas, in een fraaie zwartmetalen BARTH lijst.
VERZENDING BUITENLAND INCL. BELGIË GESCHIEDT GEROLD: ZONDER LIJST

In goede gebruikte staat. Achterzijde is licht vergeeld.

Pol Bury (1922-2005)

BelgischBelgischFransFransAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1385 verkochte items
Alle items van deze verkoper (145)
77 cm
55 cm
76 cm
54 cm
Dit item is verkocht voor 373,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-12-2019 om 20:42
Eindtijd:21-01-2020 om 13:17
serARTE
21 jan. / 11:33
€ 325