Pol Jong, Cash and Carry, Ets 1974

Pol Jong, Cash and Carry, Ets 1974 kopen? Bied vanaf 28!

Verkoopprijs: € 28,00

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3037 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Pol Jong (1944)
GesigneerdHandgesigneerd

Curieuze ets door Pol Jong.

Voorstelling van een zich ontkledende vrouw in een kerk als supermarkt

Losbladig, beeldmaat 19x19, bladmaat 39x50

Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Pol Jong' en '74', getiteld m.o. 'Cash and Carry'

Genummerd r.o. '19/60'

Authenticiteit gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: €10 (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 28,00

Starttijd:24-09-2014 om 20:40
Eindtijd:01-10-2014 om 20:40