Pol Mara - NAAKTE VROUW / KLEURZEEFDRUK / 74x54cm / SIG - Verkocht

Pol Mara - NAAKTE VROUW / KLEURZEEFDRUK / 74x54cm / SIG kopen? Bied vanaf 85!
Pol Mara - NAAKTE VROUW / KLEURZEEFDRUK / 74x54cm / SIG kopen? Bied vanaf 85!Pol Mara - NAAKTE VROUW / KLEURZEEFDRUK / 74x54cm / SIG kopen? Bied vanaf 85!Pol Mara - NAAKTE VROUW / KLEURZEEFDRUK / 74x54cm / SIG kopen? Bied vanaf 85!Pol Mara - NAAKTE VROUW / KLEURZEEFDRUK / 74x54cm / SIG kopen? Bied vanaf 85!
  • Pol Mara (1920-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen74 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageA.P. VI/XX

Pol Mara (1920-1998).
Naakte vrouw.
Kleurzeefdruk op dik papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. A.P. VI/XX.
Kunstfarde.
Proper blad.
Blad: 74x54cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:02-04-2019 om 19:42
Eindtijd:16-04-2019 om 20:30
ignare
12 apr. / 17:52
€ 85