POLDERLANDSCHAP // LITHO VAN JELLE TROELSTRA - Verkocht

POLDERLANDSCHAP // LITHO VAN JELLE TROELSTRA kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 70,00

POLDERLANDSCHAP // LITHO VAN JELLE TROELSTRA kopen? Bied vanaf 50!POLDERLANDSCHAP // LITHO VAN JELLE TROELSTRA kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

499 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Jelle Troelstra (1891-1979)
GesigneerdHandgesigneerd

Onmiskenbaar vanuit de vormentaal van de Bergense School vervaardigde litho door Jelle Troelstra.

Titel : Polderlandschap

Afmetingen beeld : 26 x 33 cm

Gesigneerd :  handgesigneerd met potlood en gesigneerd op de steen. Betiteld in potlood.

Ingelijst : opgenomen in passepartout met achtervel. Niet ingelijst.

Materiaal : litho op stevig papier met een oplagenr. 2-3.

Conditie : in uitstekende staat

Garantie : de prent wordt volledig gegarandeerd

Verzending : verzending is mogelijk. Kosten verpakking en verzending 8.50 euro.

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:01-01-2014 om 14:20
Eindtijd:12-01-2014 om 14:25
Biedingen (3)
lopez
12 jan. / 14:18
€ 70
kereltje
12 jan. / 12:06
€ 60
JP48
11 jan. / 22:43
€ 50