Pop. Aquarel. Ca 1970

Pop.     Aquarel. Ca 1970 kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  hanswagenvoort

Lid sinds 2018
0 verkochte items
  • Cornelia Leeflang-Oudenaarden (1906)
TypeTekening / Aquarel

Afmeting ca 30 bij 50 cm ingelijst In goede conditie origineel werk

Starttijd:08-04-2018 om 17:57
Eindtijd:22-04-2018 om 17:57
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieGeldermalsen, Nederland